PE-0603CD130GTT Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 13NH 700MA 110 MOHM
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 13nH +/-2% , TIN, TR.
Інші пропозиції PE-0603CD130GTT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD130GTT PE-0603CD130GTT Виробник : Pulse Electronics WC709.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 13nH +/-2% , TIN, TR