PE-0603CD220KTT
PE-0603CD220KTT Pulse Electronics
RF_Chip_Ind_Rev2019.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22NH 700MA 190MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 190mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 22 nH
Current Rating (Amps): 700 mA