PE-0603CD4N7JTT
PE-0603CD4N7JTT Pulse Electronics
PE-0603CD4N7JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR CERM RF WW 0603 4.7NH
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 116mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.8GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR CERM RF WW 0603 4.7NH, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 116mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.8GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD4N7JTT Виробник : Pulse Electronics pulse_plei_s_a0008899217_1-2904643.pdf RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 4.7nH +/-5% , TIN, TR