PE-0603CD5N1GTT
PE-0603CD5N1GTT Pulse Electronics
WC709.pdf
Виробник: Pulse Electronics
RF Inductors - SMD CERAMIC RF WW 0603 INDUCTOR, 5.1nH +/-2% , TIN, TR
на замовлення 9955 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0603CD5N1GTT Виробник : Pulse Electronics Corporation WC701.pdf Description: FIXED IND 5.1NH 700MA 110 MOHM