PE-0805CCMC670STH
PE-0805CCMC670STH Pulse Electronics
ChipChoke_CCMC_Series_DS.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.087" L x 0.051" W (2.20mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 400MA 2LN 67 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.087" L x 0.051" W (2.20mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm, Impedance @ Frequency: 67 Ohms @ 100 MHz.