PE-0805CD111JTT
PE-0805CD111JTT Pulse Electronics
PE-0805CD111JTT
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR CERM RF WW 0805 110NH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 480mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 1GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 150 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.062" (1.58mm)
Inductance: 110 nH
Current Rating (Amps): 400 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR CERM RF WW 0805 110NH, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.090" L x 0.066" W (2.29mm x 1.68mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 480mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 1GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 150 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.062" (1.58mm), Inductance: 110 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.