PE-0805CD122KTT
PE-0805CD122KTT Pulse Electronics Corporation
WC701.pdf
Виробник: Pulse Electronics Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 120MA 4.1 OHM
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE-0805CD122KTT PE-0805CD122KTT Виробник : Pulse Electronics plei_s_a0001295812_1-2903373.pdf RF Inductors - SMD 1200nH 10%