PE0100BJ50038BF1 Vishay Beyschlag
p70p100p140p200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag
Description: CAP CER 50PF 15KV R7 DISK
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Speciality Ceramic Capacitors 50pF 20% 15kV.
Інші пропозиції PE0100BJ50038BF1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE0100BJ50038BF1 PE0100BJ50038BF1 Виробник : Vishay / Draloric p70p100p140p200.pdf Speciality Ceramic Capacitors 50pF 20% 15kV