PE0100WE16233BJ1
PE0100WE16233BJ1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pd70pe100pe140pe200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 1600PF 11KV R85 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 11000V (11kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R85
Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 1600 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1600PF 11KV R85 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 11000V (11kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R85, Size / Dimension: 3.937" Dia (100.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Capacitance: 1600 pF.