PE0140BJ40138BH1
PE0140BJ40138BH1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pd70pe100pe140pe200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 400PF 15KV R42 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 15000V (15kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R42
Size / Dimension: 5.512" Dia (140.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Part Status: Active
Capacitance: 400 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 400PF 15KV R42 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 15000V (15kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R42, Size / Dimension: 5.512" Dia (140.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Part Status: Active, Capacitance: 400 pF.