PE0140WF30236BJ1
PE0140WF30236BJ1 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
pd70pe100pe140pe200.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 3000PF 12KV R85 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 12000V (12kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R85
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 3000PF 12KV R85 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 12000V (12kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R85, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 1.575" (40.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3000 pF.