Продукція > VISHAY > PE0200WJ30133BF1
PE0200WJ30133BF1
PE0200WJ30133BF1 Vishay
pd70pe100pe140pe200.pdf
Виробник: Vishay
Description: CAP CER 300PF 14KV R7 DISK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 14000V (14kV)
Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded
Temperature Coefficient: R7
Size / Dimension: 7.874" Dia (200.00mm)
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -55°C ~ 100°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 300 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 300PF 14KV R7 DISK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 14000V (14kV), Package / Case: Disk, Metal Fitting - Threaded, Temperature Coefficient: R7, Size / Dimension: 7.874" Dia (200.00mm), Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -55°C ~ 100°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Height - Seated (Max): 1.772" (45.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 300 pF.