Продукція > YAGEO > PE1206DRM7W0R1L
PE1206DRM7W0R1L
PE1206DRM7W0R1L Yageo
pyupe521rohsl13.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 1206 0.1 Ohm 0.5% 0.5W(1/2W) ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук