Продукція > YAGEO > PE1206FRF7W0R25L
PE1206FRF7W0R25L
PE1206FRF7W0R25L Yageo
pyupe521rohsl13.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 1206 0.25 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук