Продукція > YAGEO > PE1206FRM470R014L
PE1206FRM470R014L
PE1206FRM470R014L Yageo
pyupe521rohsl13.pdf
Виробник: Yageo
Res Metal Film 1206 0.014 Ohm 1% 1W ±75ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук