PE2006-M-2301201
PE2006-M-2301201 PowerUC Electronics
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 0.35VA 230V 12V
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 29mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 15.50mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: 0.35VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.220 lb (100 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.35VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 29mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 15.50mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.