PE2010-M-2300601
PE2010-M-2300601 PowerUC Electronics
2024073016324741.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 0.5VA 230V 6V
Packaging: Bulk
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.5VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 6V
Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W
Height - Seated (Max): 19.00mm
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5VA 230V 6V, Packaging: Bulk, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.5VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 6V, Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W, Height - Seated (Max): 19.00mm.