PE2010-M-2300901
PE2010-M-2300901 PowerUC Electronics
2024073016324741.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 0.5VA 230V 9V
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.5VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 55mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 9V
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 0.5VA 230V 9V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.5VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 55mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 9V.