PE2409-I-2301801
PE2409-I-2301801 PowerUC Electronics
2024073016335778.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 0.5VA 230V 18V
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 26.50mm L x 22.50mm W
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 27.7mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 22.80mm
Voltage - Secondary (Full Load): 18V
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: 0.5VA 230V 18V, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 26.50mm L x 22.50mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.5VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 27.7mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 22.80mm, Voltage - Secondary (Full Load): 18V.