PE2812-I-2301201
PE2812-I-2301201 PowerUC Electronics
2024073017284692.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 1VA 230V 12V
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.177 lb (80.29 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 1VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 111mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 70 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.177 lb (80.29 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 1VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 111mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.