PE2818S-I-2300901
PE2818S-I-2300901 PowerUC Electronics
2024073017221858.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 3VA 230V 9V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 31.00mm L x 28.00mm W
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.243 lb (110.22 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 3VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 333mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 32.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 9V
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: 3VA 230V 9V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 31.00mm L x 28.00mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.243 lb (110.22 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 3VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 333mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 32.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 9V.