PE2818S-I-2301801
PE2818S-I-2301801 PowerUC Electronics
2024073017221858.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 3VA 230V 18V
Packaging: Bulk
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.243 lb (110.22 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 3VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 166mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 18V
Size / Dimension: 31.00mm L x 28.00mm W
Height - Seated (Max): 32.00mm
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: 3VA 230V 18V, Packaging: Bulk, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.243 lb (110.22 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 3VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 166mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 18V, Size / Dimension: 31.00mm L x 28.00mm W, Height - Seated (Max): 32.00mm.