PE3010-M-2300901
PE3010-M-2300901 PowerUC Electronics
2024073017310816.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 1VA 230V 9V
Type: Laminated Core
Weight: 0.177 lb (80.29 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 1VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 111mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 9V
на замовлення 70 шт:
Написати відгук
Description: 1VA 230V 9V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.177 lb (80.29 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 1VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 111mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 9V.