PE3013-M-2301201
PE3013-M-2301201 PowerUC Electronics
2024073017314339.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 1.5VA 230V 12V
Type: Laminated Core
Weight: 0.2 lb (90.72 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 1.5VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 125mA
Voltage - Primary: 230V
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 120 шт:
Написати відгук
Description: 1.5VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.2 lb (90.72 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 1.5VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 125mA, Voltage - Primary: 230V, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.