PE3015-M-2301201
PE3015-M-2301201 PowerUC Electronics
2025010816463131.jpg
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 1.8VA 230V 12V
Type: Laminated Core
Weight: 0.220 lb (100 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 1.8VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 150mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm)
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Description: 1.8VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.220 lb (100 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 1.8VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 150mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 1.043" (26.50mm), Voltage - Secondary (Full Load): 12V.