PE3018-M-2300601
PE3018-M-2300601 PowerUC Electronics
2024073017331237.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 2VA 230V 6V
Type: Laminated Core
Weight: 0.28 lb (127.01 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 2VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 333mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 29.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 6V
на замовлення 150 шт:
Написати відгук
Description: 2VA 230V 6V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.28 lb (127.01 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 2VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 333mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 29.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 6V.