PE3018-M-2301201
PE3018-M-2301201 PowerUC Electronics
2024073017331237.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 2VA 230V 12V
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 166mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 29.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
Написати відгук
Description: 2VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.28 lb (127.01 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 2VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 166mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 29.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.