PE3022-M-2300901
PE3022-M-2300901 PowerUC Electronics
2024073017340279.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 3.4VA 230V 9V
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.34 lb (154.22 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 34.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 9V
Size / Dimension: 33.00mm L x 28.00mm W
Power - Max: 3.4VA
Current - Output (Max): 377mA
на замовлення 150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.4VA 230V 9V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.34 lb (154.22 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 34.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 9V, Size / Dimension: 33.00mm L x 28.00mm W, Power - Max: 3.4VA, Current - Output (Max): 377mA.