PE3022-M-2301501
PE3022-M-2301501 PowerUC Electronics
2024073017340279.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 3.4VA 230V 15V
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 226mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 34.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 15V
Написати відгук
Description: 3.4VA 230V 15V, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.34 lb (154.22 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 226mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 34.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 15V.