PE3264-24
PE3264-24 Pasternack
PE3264-24.pdf
Виробник: Pasternack
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24"
Packaging: Retail Package
Color: Black
Length: 24.00" (609.60mm)
Style: BNC to BNC
Cable Type: RG-8
1st Connector: BNC Plug
2nd Connector: BNC Plug
Frequency - Max: 1 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 156 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL BNC TO BNC 24", Packaging: Retail Package, Color: Black, Length: 24.00" (609.60mm), Style: BNC to BNC, Cable Type: RG-8, 1st Connector: BNC Plug, 2nd Connector: BNC Plug, Frequency - Max: 1 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.