PE3515-I-2301201
PE3515-I-2301201 PowerUC Electronics
PE3515-I.pdf?v=1583812367
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 3.5VA 230V 12V
Packaging: Tape & Box (TB)
Size / Dimension: 38.50mm L x 33.00mm W
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.34 lb (154.22 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 3.5VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 291mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 32.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 30 шт:
Написати відгук
Description: 3.5VA 230V 12V, Packaging: Tape & Box (TB), Size / Dimension: 38.50mm L x 33.00mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.34 lb (154.22 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 3.5VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 291mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 32.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.