PE4121-I-2301201
PE4121-I-2301201 PowerUC Electronics
2024073017581015.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 8VA 230V 12V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 44.00mm L x 37.00mm W
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.563 lb (255.37 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 8VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 666mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 40.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 8VA 230V 12V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 44.00mm L x 37.00mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.563 lb (255.37 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 8VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 666mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 40.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.