PE4820-I-2301201
PE4820-I-2301201 PowerUC Electronics
2024073017530166.pdf
Виробник: PowerUC Electronics
Description: 12VA 230V 12V
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 51.00mm L x 43.00mm W
Mounting Type: PCB
Type: Laminated Core
Weight: 0.78 lb (353.8 g)
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 12VA
Voltage - Isolation: 3750Vrms
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 37.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 12V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12VA 230V 12V, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 51.00mm L x 43.00mm W, Mounting Type: PCB, Type: Laminated Core, Weight: 0.78 lb (353.8 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 12VA, Voltage - Isolation: 3750Vrms, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 37.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 12V.