Продукція > PLETRONICS INC. > PE5545DEV-100.0M
PE5545DEV-100.0M
PE5545DEV-100.0M Pletronics Inc.
pe55d%203.3v-365076.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук