Продукція > PLETRONICS INC. > PE5545DEV-106.25M
PE5545DEV-106.25M
PE5545DEV-106.25M Pletronics Inc.
pe55d%203.3v-365076.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
Написати відгук