PE5545DV-150.0M
PE5545DV-150.0M Pletronics Inc.
pe55d%203.3v-365076.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 150MHz 3.3V 50ppm -10+70DC
Написати відгук