Продукція > PLETRONICS INC. > PE5545DV-155.52M
PE5545DV-155.52M
PE5545DV-155.52M Pletronics Inc.
pe55d%203.3v-365076.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 155.52MHz 3.3V 50ppm -10+70DC
Написати відгук