Продукція > PLETRONICS INC. > PE7744DEV-100.0M
PE7744DEV-100.0M
PE7744DEV-100.0M Pletronics Inc.
pe77d%203.3v-365241.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 100MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук