Продукція > PLETRONICS INC. > PE7744DEV-161.1328M
PE7744DEV-161.1328M
PE7744DEV-161.1328M Pletronics Inc.
pe77d_3_3v-365241.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 161.1328MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук