PE7744DEV-40.0M
PE7744DEV-40.0M Pletronics Inc.
pe77d%203.3v-365241.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 40MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук