Продукція > PLETRONICS INC. > PE7744DV-155.52M
PE7744DV-155.52M
PE7744DV-155.52M Pletronics Inc.
pe77d%203.3v-365241.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 155.52MHz 3.3V 25ppm -10+70DC
Написати відгук