PE7744DV-80.0M
PE7744DV-80.0M Pletronics Inc.
pe77d%203.3v-365241.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 80MHz 3.3V 25ppm -10+70DC
Написати відгук