Продукція > PLETRONICS INC. > PE7745JEV-156.25.0M
PE7745JEV-156.25.0M
PE7745JEV-156.25.0M Pletronics Inc.
pe77j_3.3v-1623601.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 50ppm 3.3V
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук