PE82P2007
PE82P2007 Pasternack
Виробник: Pasternack
Phase Detectors/Shifters Analog Phase Shifter, 0.5 GHz to 1 GHz, 360 degree Phase Range, 0V to +20V Control Voltage, Max Pin +23 dBm, SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук