Продукція > PLETRONICS INC. > PE9920DEV-156.25M
PE9920DEV-156.25M
PE9920DEV-156.25M Pletronics Inc.
pe99d%203.3v-365399.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V PECL 20ppm -40 to 85C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук