Продукція > PLETRONICS INC. > PE9944DEV-106.25M
PE9944DEV-106.25M
PE9944DEV-106.25M Pletronics Inc.
pe99d%203.3v-365399.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 106.25MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук