Продукція > PLETRONICS INC. > PE9944DEV-312.50M
PE9944DEV-312.50M
PE9944DEV-312.50M Pletronics Inc.
pe99d%203.3v-365399.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 312.5MHz 3.3V 25ppm -40+85DC
Написати відгук