Продукція > KEMET > PEG124PB222VQT1
PEG124PB222VQT1
PEG124PB222VQT1 KEMET
PEG124PB222VQT1
Виробник: KEMET
Description: CAP ALUM 22UF 100V AXIAL TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 122 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.24 A @ 5 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 100V AXIAL TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia x 1.142" L (10.00mm x 29.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 122 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.24 A @ 5 kHz.