PEGA-3000
PEGA-3000 ZF Electronics
Selector_PE_EN_.pdf
Виробник: ZF Electronics
Description: SWITCH THUMB HEX 0.1A 50V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Termination Style: Card Edge/Solder Pad
Output Code: Hexadecimal
Read Out: 0 ~ 15
Contact Rating @ Voltage: 0.1A @ 50VAC/DC
Actuator Type: Pushwheel
Display Characters - Height: 0.134" (3.40mm)
End Caps: Sold Separately
Section Width: 0.300" (7.62mm)