Продукція > KEMET > PEH200VA3220MU2
PEH200VA3220MU2
PEH200VA3220MU2 KEMET
KEM_A4034_PEH200.pdf
Виробник: KEMET
Aluminium Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 220uF 400VDC 20% 35 X 51mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук